Reis-i Cumhur Erdoğan Memleketi Rize'de Çocukları Sevindirdi!

Reis-i Cumhur Erdoğan, Rize'nin Güneysu ilçesinde girdiği marketten çocuklara çikolata alarak küçükleri mutlu etti.

Recep Tayip Erdoğan, memleketi olan Rize' nin Güneysu ilçesine kısa bir süreliğine inzivaya geldi. Burada vatandaşların, bilhassa çocukların yoğun sevgisi ile karşılaştı. Trabzon'daki temaslarından sonra Rize'nin Güneysu ilçesine gelen Reis- i Cumhur Recep Tayyip Erdoğan'ı, Vali Erdoğan Bektaş ile çok sayıda vatandaş karşıladı.

ALDIKLARINI ÇOCUKLARA DAĞITTI

Recep Tayyip Erdoğan, bir markete alışveriş için gelip çikolata alarak çocuklara ikram etti. Markete girmek için arabasından çıktığı esnada vatandaşların sevgi seli ile karşılaştı ve çevresindekiler ile sohbet etti. Ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, Merkez Mahallesi'nde bulunan evine geçti.

Basına kapalı olarak gerçekleşen ve yaklaşık olarak yarım saat süren ziyaretin ardından il başkanlığı binasının balkonuna çıkarak kendisine sevgi gösteren vatandaşlara hitabeden Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün yaptıkları çalışmalar hususunda bilgi verdi.

"SİZİN BU AŞKINIZI KARŞILIKSIZ BIRAKMAK MÜMKÜN DEĞİL" AÇIKLAMASI...

Vatandaşların bir anda AK Parti' nin İl Başkanlığının önünü doldurduğunu ifade eden Reis-i Cumhur Erdoğan, "Siz ne güzel insanlarsınız. Sizin bu aşkınızı karşılıksız bırakmak ne mümkün? O sebetendir ki  biz bu yolları beraber yürüyeceğiz, 15 sene beraber yürüdük inşallah bundan sonra da beraber yürümeye var mıyız? 2019' a hazır mıyız? 23' e hazır mıyız?" şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri