Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü için düzenlenmiş olan programa katılım sağlamak için Ankara'dan İstanbul'a giderken F 16 savaş uçaklarımız, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın uçağını kanadına yakın mesafede uçarak selamladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da onlara el salladı.

PROGRAM ALANINI İNCELEDİ

Atatürk Havalimanı'ndan helikopter ile ayrılmış olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nün üstünden bir zaman boyu uçuş sağlayarak akşam yapılacak olan program öncesi son bir rötuş yaptı ve hazırlıklarını tamamlamak üzere Kısıklı’daki evine geçti.

15 TEMMUZ ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ’NDE TUR ATTI

Atatürk Havalimanı'ndan helikopter ile ayrılmış olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nün üstünden pilota tur attırarak hazırlıkları inceleme fırsatı buldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bu durumun ardından İstanbul’daki Kısıklı'daki konuta geçerek hazırlıklarına başladı.

PROGRAM ALANINA GİRİŞLER SAĞLANDI

Bu zaman diliminde etkinlik alanının girişleri başlatılmış oldu. Elinde Türk bayrakları ile vatandaşlar koşarak gelerek program alanına katılım sağlamak için girdi. Bazı katılımcılar yanında getirdiği temsili idam iplerini salladıkları görüldü.