Reis-i Cumhur Recep Tayyip Erdoğan, Ceylanpınar ilçe merkezinde vatandaşlara bir konuşma yaptı.

Vatandaşların "Dik dur eğilme, Ceylanpınar seninle" sloganlarıyla karşıladığı Erdoğan, "Sağ olun, var olun, bizler de sizlerle birlikteyiz. İnşallah önümüzde çok daha güzel günler gelecek." ifadelerini kullandı.

CEYLANPINAR GÖRMEDİĞİ HİZMETİ GÖRECEK

Belediye Başkanı Menderes Atilla ile Ceylanpınar'da yeni dönemin başladığını vurgulayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, artık altyapısıyla üstyapısıyla Ceylanpınar'ın daha güzel bir yer haline geleceğini, eğitim, sağlık, adalet, emniyet, ulaşım, gıda ve tarımda bugüne kadar görmediklerini göreceğinin altını çizdi.

Ceylanpınar'a gelirken asfaltlanan yolları gördüğünü, geçmiş dönemlerde bu yolların olmadığını vurgulayan Erdoğan, sözlerini şu şekilde sürdürdü:

"Peki benim Ceylanpınar'da ikamet eden kardeşim toza, toprağa, çamura, hendeğe, çukura, bunları mı hak ediyordu? Fakat geçmişteki zihniyet her zaman olduğu gibi benim vatandaşlarımı hendeklere, çukurlara terk etti. Çamura, toza, toprağa terk etti çünkü insan muamelesi göstermediler. Şimdi ise devran döndü. Elhamdülillah her geçen gün daha güzel atılımlar yapacağız. Ara sokaklarına, imar planlarına varıncaya dek her yer Ceylanpınar'da daha güzel hale gelecek. Şunu unutmayın, biz her zaman sizinleyiz, sizinle olmaya da devam edeceğiz."