İstanbul'un Küçükçekmece ilçesinde, bir sürücü aracıyla korsan gösteri yapılan caddeden geçtiği sırada vücuduna isabet eden kurşun sonucu hayatını kaybetti. Sürücünün izinsiz gösteri yapan YDG-H üyesi bir grup içerisinden açılan ateş sonucu vurulduğu iddia edildi.

PKK YANDAŞLARI GÖSTERİ DÜZENLEDİ

Olay, Küçükçekmece'ye bağlı Kanarya Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Kanarya Mahallesi'nde YDG-H üyesi olduğu iddia edilen bir grup PKK'ya yönelik yapılan operasyonları protesto etmek için korsan gösteri düzenledi.

KURŞUN İSABET EDEN GENÇ ÖLDÜ

Korsan gösteri esnasında Şahin Caddesi'nde seyir halindeyken kurşunların hedefi olan 34 DM 6677 plakalı aracın sürücüsü 22 yaşındaki Kahraman Kömürcü olay yerinde hayatını kaybetti. Bu sırada direksiyon hakimiyetinin kaybetmesi üzerine takla atan araçta bulunan bir kişi de hafif şekilde yaralandı.

GÖSTERİCİLERİN ATEŞ AÇTIĞI ÖNE SÜRÜLDÜ

Kahraman Kömürcü'nün hayatını kaybetmesine sebep olan silahın, izinsiz gösteri yapan YDG-H üyesi bir grup içerisinden ateşlendiği ileri sürüldü. Olay yerinde inceleme başlatanpolis ekiplerinin, korsan gösteri yapan gruptan olduğu iddia edilen 3 kişiyi gözaltına aldığı öğrenildi.

Katil zanlısını yakalamak için başlatılan çalışmalar devam ediyor.