4 gün önce Bayram tatil için memleketi olan Gümüşhane’ye giderken Tunceli-Pülümür yolunda PKKlı kalleşler tarafından zorla kaçırılan 23 yaşındaki Necmettin Yılmaz isimli öğretmenin otomobili ateşe verilmişti. Olayın sonunda ortadan kaybolan öğretmenin PKK'lı kalleşlerin kaçırdığı gün yüzüne çıkmış, arama kurtarma çalışmaları başlatılmıştı.

PKK'LI ALÇAKLAR BİR ÖĞRETMENİ DAHA ŞEHİT ETTİ

Hain Terör örgütü PKK, kendi sitesinden yaptığı açıklamayla Necmettin öğretmenin şehit edildiğini kabul etti.Alçak terör örgütü Necmettin Öğretmeni şehit ettiğini doğrularken bu hain örgüttün katlettiği bir ay içinde ikinci öğretmen oldu.

AYBÜKE ÖĞRETMENİ DE HAİNCE KATLETMİŞLERDİ

Batman'ın Kozluk ilçe merkez bölgesinde, daha önceden çalıp gasp ettikleri ve içerisine bomba yüklü patlayıcı yerleştirdikleri ticari otomobilden inen alçak teröristler, belediye başkanının otomobiline uzun namlulu tabancalarla alçakça saldırı düzenlemişti.
Hain saldırıda, 3 öğretmen mesai arkadaşı ile beraber başka bir otomobille olay yerinden geçen ve Ekim 2016'da müzik öğretmeni olarak atanan 23 yaşındaki Şehit Şenay Aybüke Yalçın, alçak kurşunlar isabet olarak yaralanmıştı. Yaralanan Şehit Aybüke Öğretmen İlçe Devlet Hastanesine kaldırıldı, burada yapılan cerrahi müdahaleye rağmen yaşamını yitirmişti.