Osmaniye'de Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü binasına 11 Mayıs'ta arka pencereyi maymuncuk ve benzeri aletlerle açıp giren haydutlar, çelik kasalarda var olan farklı şirketlere ait, yaklaşık 11 milyon lira para değeri olan 44 senet, 27 çek, 900 lira nakit para, 2 adet diz üstü bilgisayar, televizyon ve kamera çaldı

6 ADRESE OPERASYONA EŞ ZAMANLI OPERASYON
Osmaniye'de Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü binasından hırsızlık olayından sonra vatandaşların İhbarı üzerine olayla ilgili araştırmaya koyulan İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, elde var olan veriler doğrultusunda Hatay'ın Dörtyol ve Erzin ilçeleri ile Gaziantep'te toplam 6 adrese eş zamanlı baskınlar gerçekleştirildi.

OPERASYONDA YAKALANANLARIN HEPSİ GÖZALTINA ALINDI

Baskın yapılan Ev ve işyerlerinde gerçekleşen arama ve taramalarda, oksijen tüpü, bar saati, oksijen tüpü hortumu, levye, manivela, pense, makas, voltmetre, lehim makinesi, spiral makinesi ve tornavida ele geçirilirken, M.Ç. (22), D.Ç. (36), M.K. (39), R. N. (41), A.K. (37), İ. B. (31), S. K. (47), S. Ç. (61) ve Dörtyol İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polis memuru A. A. (41) gözaltına alındı.
Jandarma tarafından sorgulanan şüphelilerden S.K., serbest bırakılırken 8 şüpheli adliyeye sevk edildi.