Önce Annesini Sonra Yaşlı Adamı Defalarca Bıçaklayarak Öldürdü

Akli dengesi yerinde olmayan kişi tarafından defalarca bıçaklanan Volkan M.'nin beyin ölümü gerçekleşti. Zanlı daha önce de birlikte yaşadığı annesini bıçaklayarak öldürmüştü. Kocaeli/İzmit'te yaşanan bu olay akıllara durgunluk verdi. Şahsın akli melekelerini yitirdiği bilgisine ulaşıldı.

Önce Annesini Sonra Yaşlı Adamı Defalarca Bıçaklayarak Öldürdü

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde akli dengesi yerinde olmayan ve daha önce annesini bıçakla yaralayan bir şahıs, dernek lokalinde çay içen 42 yaşındaki şahsı defalarca bıçaklayarak ağır yaraladı. Olayın gerçekleşme anı ise iş yerinin güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

DEFALARCA BIÇAKLADI

Olay, 3 gün önce İzmit’te bulunan bir derneğin lokalinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Volkan M., arkadaşıyla bir masaya oturarak çay sipariş etti. Bu sırada içeri giren, akli dengesinin yerinde olmayan ve kimliği öğrenilemeyen bir şahıs, elindeki bıçakla masada çay içen Volkan M.’yi çeşitli yerlerinden defalarca bıçakladı. Aldığı bıçak darbeleriyle ağır yaralanan Volkan M., olay yerine çağrılan ambulansla Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

AĞIR YARALANAN ŞAHSIN BEYİN ÖLÜMÜ GERÇEKLEŞTİ

Yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan Volkan M.’nin beyin ölümünün gerçekleştiği öğrenildi. Olayın ardından gözaltına alınan saldırganın daha önce de birlikte yaşadığı annesini bıçakla yaraladığı, polis gözetiminde hastanede tedavi altına alındığı öğrenildi.
Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR