Adnan Oktar ve suç örgütü ile alakalı skandal bilgiler gelmeye devam ediyor. Grubun doktoru olarak tanınan ve 160 bin insanın ilik örneğini Amerika'ya kaçıran Oktar Babuna'nın yeğeni dehşet veren itiraflar yaptı.

"GRUP SEKSE GÖZLERİMLE ŞAHİT OLDUM"

Adnan Oktar ve ekibinin kendilerini mağdur ettiğini iddia eden Oktar Babuna'nın yeğeni Emre Yaşar Ertüzün ve Yılmaz Kuruca yaşadıklarını açıkladı. Yılmaz Kuruca ise, "Grup seks ve kadınların istismar edilmelerini kendi gözlerimle gördüm.'' dedi.

"MAĞDUR EDİLEN KIZLARA ACIYORUM"

Emre Yaşar Ertüzün, annesi ve kardeşinin büyük olaylara karışmadığını bildiğini söyleyerek, mağdur olan kızlara acıyorum ve onlara çok üzülüyorum dedi.

"KADINLAR CAZİBE UNSURU OLARAK KULLANILDI"

Yaşar Ertüzün, "Suçlular için adalet neyi emrediyorsa o yapılacağını söyleyerek, "Adnan Oktar'ın programlarını da hiç kimse izlemeyeceği için bu kadınları bu şekilde cazibeli göstererek açık saçık olarak gösterildi ve kendisine taraftar toplamaya uğraştı. Ben orada olduğum günlerde bu adamın, bu işlerle problemi olan bir üyesine şantaj kasetleri çektirdiğini biliyorum. Bunu bizzat ikisinin konuşmasından da duydum. Kaseti görmedim fakat konuşmalarına şahidim. Yani bunu yaptığını biliyorum. Bu operasyonda çabası olan tüm emniyet görevlilerine çok candan teşekkür ediyorum. İnşallah artık bu tarz yapılara göz açtırılmaz" diye konuşmasını bitirdi.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.