Oğlunun Düğününde Kalp Krizi Geçirdi, Hayatını Kaybetti

Muğla'da Bodrum ilçesinde oğlunun düğününde baba Murat Özkalp'i kalp krizinden hayatını kaybetti.

Oğlunun Düğününde Kalp Krizi Geçirdi, Hayatını Kaybetti

Ailenin tek çocuğu olan Yiğit Özkalp (28), 'Babam akrabalarına ve çevresine, 'Yiğit'in düğünün göreyim ve öleyim' diyordu. Sürekli bunu söylüyordu ve tek duası buydu. Allah o kadar çok sevmiş ki düğünü gördü ve hemen orda can verdi' diye konuştu.

Bodrum'da 9 Eylül Çarşamba günü bir otelin bahçesindeki Yiğit ile Hande Özkalp'in düğününde, belediye memuru nikahı kıydı, sonrasında davetlilere ikramlar verildi.

Düğünün bitimine doğru damadın babası oto kiralama işletmecisi Murat Özkalp (56) hastalanarak yere yığıldı.

İhbarla düğün yerine giden sağlık görevlileri, Özkalp'e kalp masajı yaptı, fakat yaşama döndürülemedi.Murat Özkalp'ın tek çocuğu olan Yiğit Özkalp, hislerini şu ifadelerle anlattı:

'Babamı en mutlu günümüzde kaybettik. En büyük hayali tek oğlu, beni evlendirmekti. Gün saydık, tek tek her şeyi o günde gördü. Nikahımı gördü, pastamı kesti. Karşılıklı oynadıktan sonra sırt üstü yere yığıldı, bize veda etti. Çok müdahalede bulundular fakat aramıza geri dönmedi. Mekanı cennet olsun. Boğazım düğümleniyor.'

Babasının ani ölümüne oldukça üzüldüğünü dile getiren Yiğit Özkalp, 'Yiğit'in düğünün göreyim ve öleyim' diyordu. Sürekli bunu söylüyordu. Tek duası buydu. Allah o kadar çok sevmiş ki düğünü gördü ve hemen orda can verdi' şeklinde konuştu.

Diğer taraftan Murat Özkalp'ın oğlu Yiğit ile gelini Hande Özkalp ile oynadığı görüntüler de ilgi topladı. Takı merasiminin ardından anı fotoğrafı çektiren Murat Özkalp'ın bir anda yere yığılması oldukça üzüntüye sebep oldu.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR