Alınan bilgiye göre, Tunahan ile iş ortağı olduğu belirtilen S.A. Atatürk Caddesi Süleyman Çanka Çarşısı önünde henüz bilinmeyen nedenle tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine S.A, Tunahan'ı bıçakla ellerinden ve kulak arkasından yaraladı.

Tunahan, Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde tedavi altına alındı. Hayati tehlikesi bulunmayan Tunahan'ın ameliyata alınacağı öğrenildi.

Öte yandan kavgada elinden yaralanan S.A. ise Numune Hastanesinde tedavi altına alındı.

Sivas Belediye Başkanı ve Sivas Belediyespor Kulübü Onursal Başkanı Sami Aydın, Sivas Belediyespor Teknik Direktörü Mustafa Çapanoğlu ile bazı futbolcular da hastaneye gelerek Tunahan'ın sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

Ülkemizden, her geçen gün buna benzer kavga haberleri gelmektedir. Bir örneğide;

Olay, saat 18.00 sıralarında merkez Karatay İlçesi Ali Ulvi Kurucu Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre park etme yüzünden iki grup arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Taraflar birbirlerine taş ve bıçakla saldırdı.

Olay yerine giden polis ekipleri yetersiz kalınca mahalleye çevik kuvvet ekipleri çağırıldı.

Kavgada vücudunun çeşitli yerlerinde yaralanan 32 yaşındaki Hüseyin Gülağacı kaldırıldığı Konya Eğitim Araştırma Hastanesi'nde tüm müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

 

Kaynak: Sabah