Canlı yayında Nihat Hatipoğlu'na seyircinin 14 defa evlilik yapan ve kendisini evlatlıktan reddeden babasıyla ilgili sorusu izleyicilerde şok etkisi yarattı.

Canlı yayında bir seyircinin 14 defa evlilik yapan ve kendisini evlatlıktan reddeden babasıyla ilgili sorusu herkesi şok etti. Nihat Hatipoğlu da "Allah akıl versin" diyerek tepkisini dile getirdi.

Ramazan ayı süresince Sultanahmet'ten yapılan canlı yayınla Atv ekranlarında seyirciyle buluşan ünlü ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu, şahsına yöneltilen enteresan
Sorular gündeme damga vurmaya devam ediyor.

"BABAM 14 DEFA EVLENDİ"

Her gece atv’de ekrana gelen sahur programında meydandaki seyircilerden biri mikrofonu alarak Hatipoğlu'na "Babam 14 defa evlendi. Şu anda aldığı bayan 25 yaşında. Ona hakkımı helal etmiyorum. Beni evlatlıktan reddetti. Bana günahı var mıdır?" şeklinde bir sual yöneltti.

NİHAT HATİPOĞLU: ALLAH AKIL FİKİR VERSİN

Ekran başındakilerin ve o anda alandaki diğer vatandaşların büyük şaşkınlık yaşadığı soru karşısında Nihat Hatipoğlu da bir süre şaşkınlığını gizleyemedi. "Akıllı adam bir kere evlenir" diyen Hatipoğlu, "Allah akıl fikir versin" diyerek tepkisini dile getirdi.