Şeyma Subaşı'nın yapmış olduğu röportajda 'namaz kılarken çok ağladım' demecine göndermede bulunan ünlü spiker Nevşin Mengü'ye aşırı tepkiler geldi.

Acun Ilıcalı'nın yuva kurma hazırlığı içinde olduğu Şeyma Subaşı'na hicivde bulunan ünlü spiker Nevşin Mengü'ye sert tepkiler geldi.Şeyma Subaşı'nın verdiği röportajda çok ağladım, namaz kılarken de ağladım ifadesi için tweet atan Nevşin Mengü sosyal medyada topa tutuldu.

 

 

NEVŞİN MENGÜ SAÇMALADIĞI İÇİN CNNTÜRK YÖNETİMİ TARAFINDAN KOVULMUŞTU

CNNTÜRK’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump görüşmesinde Nevşin Mengü “Girdisi çıktısı, oturdusu kalktısı toplam 23 dakika sürdü. Erdoğan, Trump'ı Türkiye'ye davet etti, Trump ise arkasını dönüp gitti” ifadesini kullanmıştı.

CNN TÜRK’DE CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN VE DONALD TRUMP GÖRÜŞMESİYLE İLGİLİ SAÇMALAMIŞTI

CNN Türk’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump görüşmesinde Nevşin Mengü “Girdisi çıktısı, oturdusu kalktısı toplam 23 dakika sürdü. Erdoğan, Trump'ı Türkiye'ye davet etti, Trump ise arkasını dönüp gitti” ifadesini kullanmıştı.Bunun üzerine CNN Türk yönetimi tarafından kovulmuştu.