Cnntürk Haber Spikeri Nevşin Mengü sosyal paylaşım sitesi twitter’dan Gezi Eylemlerinin 4.yılını kutladı.

Geçen haftalarda Erdoğan-Trump görüşmesiyle ilgili yaptığı yorumu nedeniyle yayından çekilen muhalif haber spikeri Nevşin Mengü bu seferde skandal paylaşımda bulunarak muhalifliğini bir kez daha kanıtladı.

CNNTÜRK’DE MUHALİF DAVRANIŞLAR SERGİLEMİŞTİ

Cnn türk ekranlarında Erdoğan-Trump görüşmesinde yaptığı gaf ile Cnn Türk yönetimi tarafından uzaklaştırılan Nevşin Mengü bu kez de Gezi Parkı 4.yıl dönümü amacıyla paylaştığı fotoğrafla skandala imza attı.

ERDOĞAN-TRUMP GÖRÜŞMESİNİ KÜÇÜMSEMİŞTİ

Muhalif haber spikeri Nevşin Mengü Erdoğan-Trump görüşmesiyle ilgili canlı yayında şu sözleri sarf etmişti "Girdisi çıktısı, oturdusu kalktısı toplam 23 dakika sürdü. Erdoğan, Trump'ı Türkiye'ye davet etti, Trump ise arkasını dönüp gitti." Diyerek kendi çapında küçümsemeye çalışmıştı.Bu gaf'dan sonra Cnn Türk yönetimi Nevşin Mengü'yü kanaldan uzaklaştırmaya çalışmıştı.

SKANDAL GEZİ FOTOGRAFI PAYLAŞIMI

Muhalif gezici spiker Nevşin Mengü, Gezi eylemlerinde çekilen ve Gezici camia’nın sürekli paylaşımda bulunduğu TOMA karşısında gitar çalan kişinin fotoğrafıyla beraber "Söze gerek yok" ifadelerini kullandı ve tepkileri üzerine çekti.