16 Temmuz 2019
  • Istanbul 27.22°
  • Ankara 28°
  • Izmir 31°
İmsak 03:45
Güneş 05:38
Öğle 13:15
İkindi 17:13
Akşam 20:42
Yatsı 22:27
BIST98.017
Dolar5,7134
Euro6,413
Altın258,94

Nazizm Hortladı! Almanlardan Türklere İşkence

Almanya'da polis, park cezasını ödemek istemeyen bir Türk vatandaşına şiddet uyguladı.

Nazizm Hortladı! Almanlardan Türklere İşkence

Almanya' nın Duisburg şehrinde Mehmet Kaya isimli Türk, aracının içindeki eşyalarını evine boşaltmak adına yine evinin önüne park ettiği esnada polis ceza kesmek istedi.

Park cezası kesmek isteyen polise, park etmediğini sadece evine eşya boşalttığını ifade edilen Mehmet Kaya' nın itirazına rağmen ceza kesmek için evrakları isteyen polis, Mehmet Kaya' nın elindeki eşyayı içeriye bırakmak için giriş kapısına yönelmesi üzerine hiç beklenmeyecek bir tepkide bulundu. Polis Türk vatandaşına karşı önce biber gazı kullandı ve daha sonra ise sert bir şekilde müdahale etti.

POLİS TEPKİ GÖSTEREN KOMŞULARA DA ŞİDDET UYGULADI

Alman polisinin uygulamış olduğu şiddeti cep telefonu ile kayıt altına alan ve bu şiddeti kınadığını beyan eden komşuları da polisin şiddetine maruz kaldı. Cep telefonuna olayı kayıt eden komşularına cep telefonu ile video çekmenin yasak olduğunu belirten polislere, sizlerin yapmış olduğu şiddet yasak değil de bizlerin kayıt yapmamız mı yasak diye tepki gösteren komşulara da polis şiddet ile cevap verdi. Kayıt yaptığı esnada elindeki cep telefonunun zorla alınmak istendiği esnada polise tepki gösteren bir kişi gözaltına alındı. 

TÜRKLERİ DÜŞMAN OLARAK GÖRÜYORLAR

Almanya hala neo nazi uygulamalarını sürdürerek aslında Adolf Hitler' in izinden hiç ayrılmadığını ortaya koyuyor. Reis-i Cumhur Erdoğan'ın da devamlı vurgu yaptığı Nazi uygulamaları her geçen gün Almanya'da şiddetini arttırıyor.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri