Almanya' dan her gün yeni bir skandal haber gelmekte. Türk düşmanlığında zirve yapan ülke, en son Türk bakanların Almanya' da gurbetçiler ile bir araya gelmesine engel olmuş hatta bakanlarımızın memleketten sınır dışı edilmesine varacak kadar antidemokratik yöntemlere başvurmuştu.

POLİS SADECE İZLEDİ

Yeni skandal ise Almanya başbakanlık binası önünde gerçekleşti. Gözü dönmüş Nazi kırıntıları "Recep Tayyip Erdoğan' ı öldür bu araç senin yazılı pankart açtılar" Alman polisi ise sadece izlemek ile yetindi.

SOSYAL MEDYA'DA BÜYÜK TEPKİ ALDI

Almanya başkanlık binası önünde Reis- i Cumhur Erdoğan' ı öldürmek adına çağrıda bulunan hatta araba hediye edenlerin bulunduğu video sosyal medya ortamında kısa sürede yayıldı ve kullanıcılar tarafından büyük tepki gördü. Bazı kullanıcılar "Darbeci Sisi' yi kırmızı halı ile karşılayan Almanya, halkın büyük desteği ile seçilen Erdoğan' ı öldürmek ile tehdit ediyor" dedi.

 G20'DE DE AYNI TAVIR

G-20 Zirvesi için Hamburg' a gidecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ziyaretiyle ilgili açıklama yapan Alman makamlar, Erdoğan'ın burada vatandaşlarla buluşmasına da yasak getirdi.