Naim Süleymanoğlu'ndan son dakika üzücü haber geldi. Karaciğer nakli yapılan ancak beyin kanamasına bağlı ödem tespit edilen NAim Süleymanoğlu yoğun bakıma alındı. Peki Naim Süleymanoğlu'nun sağlık durumu nasıl?

Dünya, Olimpiyat ve Avrupa şampiyonu 50 yaşındaki Naim Süleymanoğlu’nun yapılan karaciğer nakli başarılı oldu. Ancak Naim bu kez beyin kanamasına bağlı ödem nedeniyle yoğun bakımda ve felç riski de yüksek. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sağlık durumuyla yakından ilgilendiği Dünya, Olimpiyat ve Avrupa Şampiyonu haltercimiz Naim Süleymanoğlu (50), 25 Ağustos'ta siroz nedeniyle Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılmıştı. 6 Ekim'de de milli halterciye Prof. Dr. Kamil Yalçın Polat ve ekibi tarafından karaciğer nakledilmişti.

Nakil işleminden sonra Naim Süleymanoğlu'nun beyin damarlarında kanama meydana geldi. Epilepsi geçiren Naim Süleymanoğlu tekrardan yoğu bakıma alındı. Süleymanoğlu'nun beyin damarlarında genişleme ve genişlemeye bağlı kanamalar var. Bilinci yarı açık olan Naim'in felç riski de bulunuyor