Muharrem İnce'den Kılıçdaroğlu'na: Bölücü Olan Kim?

CHP her geçen gün git gide bölünüyor. Bölücülükle suçlanan Muharrem İnce, Kemal Kılıçdaroğlu'na şahsi sosyal medya hesabı (twitter) üzerinden yanıt verdi.

Muharrem İnce'den Kılıçdaroğlu'na: Bölücü Olan Kim?

Muharrem İnce'den Kılıçdaroğlu'na: Bölücü Olan Kim?

Yeni parti kurma hazırlıkları içerisinde olan Muharrem İnce, kendisiyle ilgili iddialarla ilgili derin bir sessizliğe bürünmüştü.

Kurban Bayramı'da Bodrum'da olan Muharrem İnce, İstanbul'a gelince yeni kuracağı parti faaliyetleri için kolları sıvadı.

Yeni parti kurma faaliyetlerinin medyaya yansımasıyla CHP Genel Merkezi'nin bölücülükle suçladığı Muharrem İnce, ilk defa iddialara cevap verdi.

'BÖLÜCÜ OLAN KİM?'

Kişisel sosyal medya (twitter) hesabı üzerinden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu hedef alan Muharrem İnce, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

'Değişime imza veren milletvekillerini, belediye başkanlarını, kurultay delegelerini dışla sonra dostlarınla hayal kur. Bölücü olan kim?'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin kurultayında gelecek genel seçimlere dikkat çekerek 'Dostlarımızla birlikte iktidar olacağız' ifadelerini kullanmıştı.

Kılıçdaroğlu'nun dost olarak gördüğü partiler arasında; HDP, İyi Parti, Gelecek Partisi, Saadet Partisi ve DEVA Partisi yer alıyor.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR