Muharrem İnce Kendi Bakanlar Kurulunu Açıkladı

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce İzmir'de miting yaptı. Buradaki konuşmasında Bakanlar Kurulu ile ilgili açıklamalar yapan İnce, "Bizim bakanlar kurulumuzda her partiden insan olacak" dedi.

Muharrem İnce Kendi Bakanlar Kurulunu Açıkladı

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, İzmir'de yapılan mitingde "Her şey hazır, zımba gibi bir kadro var, yakında duyuracağım. Bakanlar Kurulunu sadece CHP'den seçmeyeceğim. Bakanlar Kurulunda her partiden bakan olacak. Orada CHP'li olacak, ülkücü olacak, HDP'li olacak, İYİ Partili olacak, AKP'li de olacak." dedi.

İnce'nin açıklamalarından öne çıkanlar ise şu şekilde:

"BU 49. GÜNDE 105. MİTİNGİMİZ"

Sahnenin önünde 1 milyon insan var ise 1 milyon kişi de sahnenin arkasında var. Bu 49. günde 105. mitingimiz. Günlerdir konuşma yapıyorum fakat medya vermemekte kararlı. Hele bir TRT var, parayı bizden alıyor Erdoğan'ın borazanlığını üstleniyor.

"BU SEÇİMDE SADECE ANKET ŞİRKETLERİ KAYBEDECEK"

Türkiye Cumhuriyeti'nin seçiminde ilk defa bu seçimin kaybeden tarafı olmayacak. Yalnızca anket firmaları kaybedecek, Erdoğan dahi kaybetmeyecek. Bu seçimi ben kazandığım zaman tüm Türkiye kazanmış olacak. Ben tüm annelere sesleniyorum, bütün partililerin annelerine sesleniyorum. Onlara iyi eğitim sağlayacağız. Onları tarikatların yurtlarına muhtaç bırakmayacağız.

"BAKANLAR KURULUNDA HER PARTİDEN İSİM OLACAK"

Her şey hazır, zımba gibi bir kadro var, yakında duyuracağım. Bakanlar Kurulunu yalnızca CHP'den oluşturmayacağım. Bakanlar Kurulunda her partiden bakan olacak. Orada CHP'li olacak, ülkücü olacak, HDP'li olacak, İYİ Partili olacak, AKP'li de olacak. Türkiye'yi bir araya getireceğiz, Türkiye'yi kucaklayacağız. Kadromla aylardır uğraşıyorum. Erdoğan kendisine saray hazırlıkları gerçekleştirirken ben Türkiye'yi idare etme hazırlıkları gerçekleştiriyorum.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR