Emniyet Genel Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı koordinesinde Mersin Özel Harekat Şube Müdürlüğü, Sahil Güvenlik Komutanlığı ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ekipleri dün gece Muğla'da bir yük gemisinde 1 ton 71 kilogram uyuşturucuya operasyonla el koyuldu. Gemide bulunan 9 kişilik mürettebatı gözaltına alındı.

Emniyet Genel Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı koordinesinde Mersin Özel Harekat Şube Müdürlüğü, Sahil Güvenlik Komutanlığı ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ekipleriyle uluslararası sularda bir gemiye yapılan ortak operasyonda 1 ton 71 kilogram eroine el konuldu. Gemideki 9 kişilik çete gözaltına alındı

9 KİŞİLİK MÜRETTEBAT GÖZALTINA ALINDI

Muğla Marmaris Aksaz Deniz Üs Komutanlığına götürülen geminin 9 kişilik mürettebatı ise gözaltına alındı. Gemide çok sayıda uyuşturucu madde ve kaçak sigara, alkol ve uyuşturucu kullanım aletleri ele geçirildi.

POLİS EKİPLERİ ALDIKLARI İHBARLA GEMİYE OPERASYON DÜZENLEDİ

Emniyet Genel Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı koordinesinde Mersin Özel Harekat Şube Müdürlüğü, Sahil Güvenlik Komutanlığı ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ekipleri dün gece aldıkları ihbarın doğrultusunda operasyon kararı aldı. Operasyona çok sayıda polis ekibi ve özel hareket polisler katıldı. Operasyonda geminin içinde 1 ton 71 kilogram eroin ele geçirildi.