Mobil Tanzim Satışları İstanbul Gaziosmanpaşa'da Başladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla hazırlıklarına başlanan mobil tanzim satış noktalarının ilki İstanbul Gaziosmanpaşa'da kuruldu.

Mobil Tanzim Satışları İstanbul Gaziosmanpaşa'da Başladı

Mobil tanzim satışları İstanbul Gaziosmanpaşa'da başladı.

Sebze meyve fiyatlarını düşürmek için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısı ile hazırlanan proje kapsamında İstanbul'daki ilk mobil tanzim satış noktası Gaziosmanpaşa'da satışlara başladı.

GAZİOSMANPAŞA'DA AÇILIŞ

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, mobil tanzim satış noktası açılışında yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın artan sebze ve meyve fiyatlarını düşürmek için hayata geçirdiği tanzim satış noktası projesi kapsamında İstanbul'daki ilk mobil tanzim satış noktasını hayata geçirdikleri için mutlu olduklarını söyledi.

Haftanın belirli günlerinde her mahalleye sırayla mobil tanzim satış aracının gideceğini ifade eden Usta, hangi mahallede hangi gün satış olacağını belediyenin sosyal medya hesaplarından bildireceklerini ve hiçbir kar uygulamadan ürünlerin satışını gerçekleştireceklerini dile getirdi.

VATANDAŞLAR MEMNUN

Gaziosmanpaşa'da kurulan mobil tanzim satış merkezine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Vatandaşlar ayrıca uygulamadan dolayı  memnuniyetlerini de dile getirdiler. 

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR