Minik eller, yüreklere dokundu. Aydın'da Kur'an kursundan okuyan öğrencileri Trabzon'da şehit olan kahramanımız Eren Bülbül'ün ailesine başsağlığı dilemek için mektup yazdı. Minik eller, bu düşünceleriyle herkese duygusal anlar yaşattı. Kahramanımız Eren Bülbül için, hissettiklerini kaleme alan minik yürekler, yazdıkları mektupları hocaları eşliğinde kahramanımız'ın ailesine gönderilmek üzere PTT şubesine takdim etti.

Aileye başsağlığı ve sabır dileklerinde bulunan Kur'an kursunda eğitim alan öğrencilerden bazıları, mektuplarının sonuna şehidimiz Eren Bülbül'ün sosyal medya hesabındaki "Biri de çıkıp demiyor ki Eren iyi ki varsın" paylaşımına karşılık olarak "İyi ki varsın Eren abi." yazdı. 

İmam Erikçi, yaptığı açıklamada, kahraman şehit Eren Bülbül'ün ailesine öğrencileriyle birlikte mektup gönderme kararı aldıklarını ifade ederek, "Ona ne yapsak hakkını ödeyemeyiz. Şehidimizin ailesine mektup yazarak, böyle bir evlat yetiştirdikleri için onlara teşekkür etmek istedik." ifadelerini kullandı. Kur'an kursu öğrencilerinden 11 yaşındaki Aysel Sude Selekli ise, "O bizim ağabeyimizdi. Kendini, canını düşünmeden şehit oldu. Biz de o yüzden ailesine mektup yazdık." sözleriyle, duygu dolu anlar yaşattı.