İzmir'in Ödemiş İlçesinde, evlerinin önünde yer alan parkta 2 gün önce ortadan kaybolan Ceylin'in bir vahşete kurban gittiği öğrenilmişti. Minik Ceylin’in soruşturmasında 3 kişi daha tutuklandı.

İzmir'in Ödemiş İlçesinde, oturdukları evin önündeki parkta 2 gün önce kaybolan ve büyükbabasının cep telefonuna gelen ’Polise haber verirseniz. Torununu öldürürüz’ yazılı smsle kaçırıldığı belirlenen 10 yaşındaki Ceylin Atik, en son su içmiş olarak görüldüğü karşı binada oturan bir şahısın evinde, polisin gerçekleştirdiği aramada ölü bulunmuştu.

Ceylin Atik'in kaybolduktan sonra komşularının evinde ölü bulunmasına yönelik soruşturmada 3 kişi tutuklandı.
İzmir Adli Tıp Kurumu'nda yapılan gerçekleştirilen otopside Ceylin'in kafa travmasından dolayı hayatını kaybettiğini belirtildi.
Olay sonrası başlatılan soruşturmada, Ceylin'in ölü bulunduğu evde yaşayan karı koca ve bir akrabaları gözaltına alınmıştı. Gözaltına alınan 3 kişi tutuklanarak ceza evine konuldu.

MİNİK CEYLİN ATİK DÜN TOPRAĞA VERİLDİ

Ceylin Atik'in cenaze töreninde yoğun izdiham oluştu.Türkiye'nin dört bir yanından küçük Ceylin'in cenazesine akın edildi.Aşırı kalabalık olan cenaze töreninde vatandaşlar göz yaşlarına boğuldu.Ve ceylinin arkadaşları seni unutmayacağız pankartıyla minik Ceylin'e olan sevgilerini gösterdiler.