İzmir'in Ödemiş İlçesinde, oturdukları evin önündeki parkta kaybolan ve büyükbabasının cep telefonuna gelen ’Polise haber verirseniz. Torununu öldürürüz’ yazılı smsle kaçırıldığı belirlenen 10 yaşındaki Ceylin Atik, en son su içmiş olarak görüldüğü karşı binada oturan bir şahısın evinde, polisin gerçekleştirdiği aramada ölü bulunmuştu.

Ceylin'in minik bedeninin apartmanın kömürlüğünde bulunmuştu. Gece saatlerinde zanlılardan Ş.T.'nin annesi R.Ö. (62) de gözaltına alınmıştı.
Ceylin Atik'in kaybolduktan sonra komşularının evinde ölü bulunmasına yönelik soruşturmada 3 kişi tutuklanmıştı.

İzmir Adli Tıp Kurumu'nda yapılan gerçekleştirilen otopside Ceylin'in kafa travmasından dolayı hayatını kaybettiğini belirtildi.

Olay sonrası başlatılan soruşturmada, Ceylin'in ölü bulunduğu evde yaşayan karı koca ve bir akrabaları gözaltına alınmıştı. Gözaltına alınan 3 kişi tutuklanarak ceza evine konulmuştu.Cezaevinde kendi öldürmek isteyen Ş.T'ye cezaevi görevlileri müdahalede bulundu.

MİNİK CEYLİN’İN KATİLİ CEZAEVİNDE KENDİ ÖLDÜRMEK İSTEMİŞ

Ceylin Atik’in katilleri arasında yer alan Ş.T konulduğu cezaevinde kendini öldürmek istediği belirtildi.Cezaevinde kendini asarak öldürmek isteyen katil zanlısına cezaevi görevlileri müdahalede bulundu.Ölmek isteğini beyan eden katil zanlısı ne yazikki cezaevi sakinleri tarafından kurtarıldı.