MHP'den Hükümete Destek, ABD'ye Terör Tepkisi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Milliyetçi Hareket Partisi terörle mücadelede devletinin ve güvenlik güçlerinin hem yanında, hem destekçisi, hem de duacısıdır." dedi.

MHP'den Hükümete Destek, ABD'ye Terör Tepkisi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yaptığı açıklamada, "Türk milleti terörizmini maşa olarak kullanan, Türkiye üzerinde hesap yapan kötü niyet ve karanlık hedef sahibi sahibi ülkeleri görmekte ve bilmektedir. Fakat hiçbir güç aziz milletimize boyun eğdiremeyecek, pes ettiğine şahit olamayacaktır.

Bedeli ne olursa olsun, etki ve nüfuz ajanları; kin ve nefret gergefinde Türk düşmanlığı işleyen yabancı mihraklar amaçlarına ulaşamayacaklardır. Türk milleti bir ve beraberdir" ifadelerini kullandı.

MHP TERÖRLE MÜCADELEDE DEVLETİNİN YANINDADIR

"Milliyetçi Hareket Partisi terörle mücadele de devletinin ve güvenlik güçlerinin hem yanında, hem destekçisi, hem de duacısıdır" diyen Bahçeli, "Bayatlamış oyunlarla, küflenmiş projelerle Türkiye'nin bölüneceğini, içine kapanıp kardeş kavgasına düşeceğini düşünen sefiller, sefirler ve şekavet yuvaları hüsran duvarına başlarını çok yakında çarpacaklardır." şeklinde konuştu.

ABD'YE SERT TEPKİ

''ABD'nin Büyükelçiliği'nin kendi vatandaşlarına 19 ilimize gitmemeleri yönünde uyarması hiçbir açıdan meşru ve dostane değildir. Teröristlerin il ve ilçe merkezlerine konuşlanması esnasında valiliklerin ve hükümetin ne yaptığı meçhul olduğu kadar şaibeli ve sorgulanmaya açıktır''

Yorum Yaz