24 Ağustos 2019
  • Istanbul 31.11°
  • Ankara 33°
  • Izmir 39°
İmsak 04:42
Güneş 06:15
Öğle 13:12
İkindi 16:57
Akşam 19:58
Yatsı 21:25
BIST97.149
Dolar5,7635
Euro6,4297
Altın282,95

MHP Lideri Devlet Bahçeli: Ağustos Ayı Zafer Ayıdır

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Alpaslan Türkeş'in kabrini ziyaretinin sonrası açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bayram mesajında yer alan, "Ağustos'ta zaferler halkasına bir yenisini ekleyeceğiz" sözünün hatırlatılması üzerine Bahçeli, "Ağustos ayı zafer ayıdır" dedi.

MHP Lideri Devlet Bahçeli: Ağustos Ayı Zafer Ayıdır

MHP Lideri Devlet Bahçeli: Ağustos Ayı Zafer Ayıdır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Gazi Merkez Camisi'nde bayram namazını kıldıktan sonra bir  grup partiliyle MHP'nin Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş'in Beştepe'deki  kabrini ziyaret etti.

TÜRKEŞ'İN MEZARINI ZİYARET ETTİ   

MHP'nin kurucusu olan Alparslan Türkeş'in kabrine kırmızı karanfil bırakıp dua eden Bahçeli, daha  sonra basın mensuplarına açıklamada bulundu.

"AĞUSTOS AYI ZAFER AYI"    

MHP Genel Başkanı Bahçeli, gazetecilerin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip  Erdoğan'ın "Ağustos ayı, bizim tarihimizde zaferler ayı olarak geçer. İnşallah bu  ağustosta da tarihimizin zaferler halkasına bir yenisini ekleyeceğiz." sözlerini  hatırlatarak, Fırat'ın doğusuna yönelik bu ay içinde bir operasyon yapılıp  yapılmayacağına ilişkin sorusu üzerine, ağustos ayının zafer ayı olduğunu  kaydetti.

BAYRAMLAŞMA YARIN  

Devlet Bahçeli, MHP'nin geleneksel hale getirdiği bu yılki bayramlaşma  programını yarın saat 14.00'te yapacaklarını açıkladı.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.  

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri