19 Ağustos 2019
  • Istanbul 20°
  • Ankara 13.33°
  • Izmir 21.11°
İmsak 04:35
Güneş 06:10
Öğle 13:13
İkindi 17:00
Akşam 20:06
Yatsı 21:35
BIST95.734
Dolar5,5856
Euro6,2002
Altın271,03

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den Dikkat Çeken Bayram Mesajı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kurban Bayramı sebebiyle yayımladığı mesajda "Kucaklaşmak varken birbirimize sırt çevirmek, birbirimizden kopmak vebaldir, tarihi bir yanlıştır" dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den Dikkat Çeken Bayram Mesajı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den Dikkat Çeken Bayram Mesajı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kurban Bayramı sebebiyle Twitter'dan mesaj yayımladı. Kucaklaşmak varken insanların birbirlerine sırt çevirmesinin, birinden kopmasının tarihi bir yanlış olduğunu savunan Bahçeli, "Türk halkının hak ve çıkarlarını cesaret ve inanmışlıkla savunacağız" diye konuştu.

Devlet Bahçeli, sosyal medyadan bayram mesajı paylaştı. Bahçeli, mesajında şu sözlere yer verdi:

"BİRBİRİMİZDEN KOPMAK VEBALDİR, TARİHİ BİR YANLIŞTIR"

"Unutmayalım ki, küslüklerin yaygınlaşması, dargınlıkların yoğunlaşması, gönüller arasına mesafe ve engellerin koyulması hiç kimseye bir şey kazandırmayacak, bilakis kaybettirecektir. Kucaklaşmak varken birbirimize sırt çevirmek, birbirimizden kopmak vebaldir, tarihi bir yanlıştır. Nerede yaşarsa yaşasın halkımızın her güzel evladının Kurban Bayramı'nı kutluyorum. Ağır krizler altında umut ve huzur arayan gönül ve kültür coğrafyalarımızda varlık mücadelesi veren kardeşlerime en iyi dileklerimi sunuyor, bayramlarını tebrik ediyorum."

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri