MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Devlet Bahçeli'ye Silah Hediye Etti

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, MHP'nin kuruluşunun 50. yıl dönümü dolayısıyla Genel Başkan Devlet Bahçeli'ye Atatürk'ün de kullandığı "Hareketli Nagant" marka silah hediye etti.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Devlet Bahçeli'ye Silah Hediye Etti

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, partinin 50'nci kuruluş yıl dönümü sebebiyle Genel Başkan Devlet Bahçeli'ye, Belçika yapımı 121 senelik "Hareketli Nagant" marka tabanca hediye etti.

MHP'nin kuruluş yıl dönümü farklı etkinliklerle kutlanıyor. Bu çerçevede Yalçın ve ailesi tarafından Devlet Bahçeli'ye özel bir silah armağan edildi.

YALÇIN AİLESİNİN ÖZEL HEDİYESİ

121 senelik "Hareketli Nagant" marka silahın kutusunda, "MHP'nin kuruluşunun 50. yıl dönümü anısına Milliyetçi Hareket Partisi'nin Sayın Genel Başkanı ve Milliyetçi Ülkücü Hareketin saygıdeğer Lideri Sayın Devlet Bahçeli'ye Yalçın ailesinin naçiz armağanı." sözleri yer aldı.

ORİJİNAL MERMİLER DE BULUNUYOR

Mustafa Kemal Atatürk'ün de Samsun'da sergilenen ve beylik tabancası olarak kullandığı Hareketli Nagant markasının, silah koleksiyoncuları tarafından şimdiye dek üretilen en değerli silahlar içinde gösterildiği bildirildi. Hediye edilen tabancanın orijinal mermileri de var.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri