Mercedes Makam Arabası İsteyen Başkanın Damadı Tutuklandı!

Düzce'de yürütülen FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınan Emre Kurt, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Mercedes Makam Arabası İsteyen Başkanın Damadı Tutuklandı!

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından sürdürülen FETÖ/PDY soruşturması çerçevesinde 1 ay önce Düzce Belediye Başkanı Başkanı Mehmet Keleş’in damadı Emre Kurt hakkında örgüt üyeliği iddiası ile yakalama kararı çıkartıldı.

1 AY BOYUNCA KAÇTI


1 aydır kaçak olan Kurt'un yeri, Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerinin yaptığı teknik takip neticesi belirlendi.

TUTUKLANDI


Emre Kurt, dün sabah bulunduğu eve düzenlenen operasyonla yakalandı. Evde yapılan aramalarda bazı delil belge ve dökümanlara da el konuldu. Emre Kurt, emniyetteki işlemlerinin ardından dün gece sevk edildiği adliyede çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı.

Düzce Belediye Başkanı Keleş'in damadına FETÖ kelepçesi

"PASSAT MI ÇEKELİM YANLARINA"


Damadı FETÖ'den tutuklanan Düzce Belediye Başkanı AK Partili Mehmet Keleş, geçen sene, 650 bin TL'ye aldırdığı makam otomobiline karşı yapılan eleştirilere, "Tüm belediye başkanları Mercedes’le, Audi ile gelsin, Düzce Belediye Başkanı Passat mı çeksin yanlarına? Böyle mi olsun istiyorsunuz?" demişti. Başkan bu sözlerinin ardından büyük tpki toplamış ve ardından yanlış anlaşıldığını savunmuştu. Bugün damadı tutuklanan başkan akıllarda verdiği bu demçle kaldı. 

Yorum Yaz-->