ÖZEL HABER | HABER365

Her fırsatta Reis-i Cumhur Erdoğan'ı ve AK Parti hükümetini hedef alan, FETÖ'den aldığı talimatlarla hareket eden Meral Akşener'in bu karanlık bağlantıları bir kez daha gün yüzüne çıktı.
Sabah Gazetesi yazarı Kenan Kıran katıldığı televizyon programında Meral Akşener'in içerisinde olduğu yeni akıma ilişkin açıklamalarda bulundu.

MHP'ye kaset operasyonlarına değinen ve sonrasında gelişen olayları anlatan Kıran şunları kaydetti:
"MHP'ye kaset operasyonları düzenlendiğinde Bahçeli bu olay karşısında net bir tavır sergilemiş ve bu saldırıların okyanus ötesinden geldiğini belirtmişti. Ancak bunun üzerine FETÖ, kasetleri paylaştığı internet sitesinden Devlet Bahçeli'nin MHP'nin başından ayrılmasını aksi halde kasetlerin devam edeceği ilanını yaptı.

MHP'de bu hadiseler yaşanırken Akşener ve avenesi aldığı talimatlarla partide ikilik çıkarmaya ve Bahçeli'yi devirip partinin başına geçme planları yapmaya başladı. Ancak Devlet Bey tavrını ortaya koydu ve kurultayda aldığı oylarla partisinin lideri olduğunu bir kez daha perçinledi. Bunun akabinde Akşener ve avenesi partiden ihraç edildi.
MHP'de bu kriz yaşanırken Türkiye bir siyasi kaosa doğru sürükleniyordu. Ak Parti hükümeti kuracak çoğunluğu bulamamış bunun üzerinde FETÖ ve PKK medyası işbirliği yaparak CHP ve HDP'yi göreve çağırıyordu. FETÖ'nün medya imamı olan Ekrem Dumanlı ‘da katıldığı televizyon programlarında erken seçimin yapılmamasını bir koalisyon hükümeti kurulması gerektiğini anlatıyordu.

Akşener ve avenesi de bu fikirlere sıcak bakıyor ve koalisyon hükümetini destekliyordu. CHP, HDP, FETÖ, PKK ve Akşener gibi gruplar Türkiye'yi ayağa kaldırmak siyasi kaosa son vermek yerine yangına körükle gitmiş ve bir hain çetesi oluşturulmuştu.

Ancak bunlara yanıt MHP lideri Devlet Bahçeli'den geldi. Bahçeli bir koalisyon hükümetini kabul etmeyeceklerini, erken seçim ne zaman olursa orada yer alacaklarını belirtti. Bu sayede hain çetelerinin emelleri suya düştü.
Ve Türkiye Kasım seçimlerinde AK Parti'yi tekrar tek başına iktidara getirdi. Ancak hainler emellerinden vazgeçmedi. Darbe ile devirmek istedikleri Reis-i Cumhur halkını da yanına alarak hainlere göğüs gerdi ve bu ülkeyi onlara terk etmedi.

Ardından FETÖ'cüler ve uzantıları son hamlesini yine Akşener'in üzerinden oynamaya başladı. Yapılacak seçimlerde aday gösterecekleri Akşener'e desteklerle parti kurduran hainler ülkeyi yine kaosa sürükleme ve siyasi dizayn etmeye çalışıyorlar.
Akşener ise hainlerden aldığı talimatlara hareket etmeye ve bu milleti yeniden kara günlere sürüklemek için çalışmalara devam ediyor.