Meral Akşener yeni parti kurmadan önce ekran ekran gazete gazete demeçler veriyor. Fakat hiçbir işe yaramıyor..

SÖZCÜ'NÜN PARLATMA ÇABASI

Ancak söylediği hiçbir şey gündem olmamakta. Sözcü gazetesi bile internet sitesindeki manşetinde söylediklerinden bahsedecek birşey bulamadı. Fakat parlatmak için "çok konuşulacak şeyler söyledi" ifadesini kullandılar. Meral Akşener yeni parti kurmadan önce ekran ekran gazete gazete demeçler vermekte.

Öte yandan FETÖ'nün siyasi ayağı olduğu deşifre olan Meral Akşener'e örgüt açıktan destek mesajı verdi.

Kaçak Fetö'cü Emre Uslu, son umutlarının Meral Akşener olduğunu açıkladı ve kirli planı resmen itiraf etti. 

Yurt içi ve yurt dışında ağır darbe alan ve bitime ramak kalan Fetullahçı Terör Örgütü, Meral Akşener'e sarılmış durumda. Teröristbaşı Fetoş'un örgüt mensuplarına 'Akşener'i koruyun ve arkasında durun' talimatı vermesi üzerine harekete geçmiş olan FETÖ, MHP'yi ele geçiremeyince Meral Akşener üzerinden kendi kirli oyunlarını gerçekleştirmeyi planlıyor.

EMRE USLU'DAN İTİRAF NİTELİĞİNDE PAYLAŞIM

Kaçak vatan haini Emre Uslu ile Meral Akşener'in Twitter'daki yazışmaları ortaya çıktı ve Emre Uslu paylaşımlarında Meral Akşener'in 2019'da başkan olacağını duyurmuştu.  Emre Uslu, Twitter'dan yaptığı yeni bir paylaşımda son umutlarının Akşener olduğunu resmen açıkladı.

Meral Akşener başa gelince FETÖ'yle cenk edenleri, FETÖ'den yargılayacaklarını belirten Emre Uslu'nun paylaşımı şu şekilde:

"Hayatın ironisine bak. Akşener'e FETÖ deyip yıpratmaya çalışıyorlar ama Akşener gelince AKP'liler "FETÖ" den yargılanır. KAÇINILMAZ SON BU" 

AKŞENER'DEN FETÖ SALVOLARI

FETÖ kirli planlarını gerçekleştirmek için Meral Akşener'i sahaya sürerken, Meral Akşener de FETÖ örgütüne desteğini açıkça itiraf etmekten kaçınmıyor.