MEB'den Aslı Erdoğan'ın Skandal Açıklamalarına Yanıt!

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Mustafa Safran, "Türklere okula başlar başlamaz Kürtlerden nefret edilmesi öğretiliyor" sözleriyle skandal bir açıklamada bulunan Türkiye düşmanı Aslı Erdoğan'a tepki gösterdi. Safran, "Tek kelimeyle zırva. Böyle zamanlar için parlatılmış bir zavallının zırvaları.Yazık" dedi.

MEB'den Aslı Erdoğan'ın Skandal Açıklamalarına Yanıt!

Terör örgütü PKK'ya olan yakınlığı sebebiyle kapatılan Özgür Gündem Gazetesi'nin yazarlarından Aslı Erdoğan, çirkin bir iftirada bulunarak kara propaganda yaptı. Belçika'da yayın yapan Le Soir gazetesine demeç veren Erdoğan, Türkiye'ye olan düşmanlığını skandal sözlerle pekiştirdi.

AKIL TUTULMASI YAŞADI

Türkiye'nin aşırı bir milliyetçilik içerisinde yaşadığını öne süren Aslı Erdoğan, "Türklere, okula başlar başlamaz Kürtlerden nefret edilmesinin öğretildiğini" söyleyerek skandal bir yalan ve iftira kampanyası başlattı.

MUSTAFA SAFRAN: BİR ZAVALLI'NIN ZIRVALARI

Aslı Erdoğan'ın bu hadsiz açıklamalarına Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Mustafa Safran, Twitter'dan sert tepki gösterdi. Safran, "Türklerle Kürtler aynı okullara gidiyor, aynı dersleri işliyorlar. Sıra arkadaşlarına birbirlerinden nefret etmeyi mi öğretiyoruz yani? Tek kelimeyle zırva. Böyle zamanlar için parlatılmış bir zavallının zırvaları.Yazık" ifadelerini kullandı.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR