19 Temmuz 2019
  • Istanbul 24.44°
  • Ankara 24°
  • °
İmsak 03:49
Güneş 05:41
Öğle 13:15
İkindi 17:13
Akşam 20:40
Yatsı 22:24
BIST101.849
Dolar5,6561
Euro6,3505
Altın259,28

Marmaray Yolcularına Ramazan Sürprizi

Zeytinburnu Belediyesi ramazan dolayısıyla iftarda evine yetişemeyen yolculara çorba ikram ediyor.

Marmaray Yolcularına Ramazan Sürprizi

Zeytinburnu Belediyesi, iftara evine yetişemeyen vatandaşları düşünerek Marmaray Kazlıçeşme İstasyonu'nda çorba ikram etmeye devam ediyor.

Zeytinburnu Belediyesi, ramazan ayı süresince iftarda evine yetişemeyen vatandaşlara iftar saatinde çorba ikramında bulunuyor.
Belediye ekipleri Marmaray Kazlıçeşme İstasyonu’nda iftara geç kalan vatandaşlara iftar yemeği olarak mercimek çorbası, hurma, ekmek ve su vererek oruçlarını açtırıyor. İftar için evine yetişemeyen yüzlerce yolcu, ezanın okunmasıyla beraber oruçlarını dağıtılan iftariyeliklerle açıyor

“MÜKEMMEL HİZMET”

İftar saatinde çalıştığı için orucunu Marmaray’da ikram edilen iftariyeliklerle açan Cemal Ormamak, “Çok güzel bir şey bu, çok memnunuz. Bu saatte çalışıyoruz, evimize geç gidiyoruz. Gececi çalıştığımız için iftarımızı burada yapmak durumunda kalıyoruz. Belediyeye çok teşekkür ediyoruz böyle bir hizmetten dolayı. Çorbanın da tadı çok güzel, yapanların eline sağlık” ifadelerini kullandı.

VATANDAŞLAR HİZMETTEN ÇOK MEMNUN GÖZÜKÜYOR

Zeytinburnu Belediyesi, iftara evine yetişemeyen vatandaşları düşünerek Marmaray Kazlıçeşme İstasyonu'nda vatandaşlara iftarlık dağıtması oruç tutun müslümanlar için çok memnun edici bir hizmet olarak görülüyor ve bu yuzden Zeytinburnu Belediyesine teşekkürlerini ilettiklerini beyan ettiler.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri