Dün İstanbul Maltepe' de hayvan pazarından kaçan boğa, minübüs yoluna girerek vatandaşların dehşet dolu anlar yaşamasına neden oldu. 

KURBANLIK ALANINDAN KAÇAN BOĞA KADINA SALDIRDI

Kurbanlık alanındna kaçan ve sahipleri tarafından uzun süre kovalanan boğa, karşıdan kaşıya geçmekte olan ve boğayı farketmeyen bir kadına doğru koşarak saldırıda bulundu. Bopğanın gelişini duymayan ve akabinde aldırıya uğrayan kadını çevredeki vatandaşlar önceden uyarsa da bu çabalar havada asılı kaldı. Öfkeli boğa boynuzu ile kadını havaya fırlattı ve ardından kadın yere sert bir düşüş yaptı.

AYAKLARI YERDEN KESİLDİ

Ayakları yerden kesilen kadın, yere sert bir düşüş gerçekleştirdi. Yaralı kadına çevreden gelen vatandaşlar ilk müdahaleyi yaptı. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, yaralı Özlem E. 'yi hastaneye kaldırdı.

SALDIRIYA UĞRAYAN KADININ KALÇASI KIRILDI

Acil bir şekilde Kartal Lütfü Kırdar Devlet Hastanesi' ne kaldırılan Özlem E.' nin kalçasında kırık olduğu doktorlar tarafından tespit edildi. Kurbanlık alanından kaçan öfkeli boğanını saldıırısına uğrayan Özlem E., tedavisi yapıldıktan sonra taburcu edildi.