Son Dakika Coronavirüs Haberleri Korona Yaz 8119'a Gönder 10 ₺ Bağışta Bulun

Küfürbazın Tillahı CHP'de

Geçtiğimiz gün Esra Albayrak'a yönelik yapılan çirkin paylaşımları kınayan Özgür Özel'in 2014 yılında attığı tweet ortaya çıktı. Özel, kınadığı kişilerle aynı çizgide olduğunu kanıtladı.

Küfürbazın Tillahı CHP'de

Küfürbazın Tillahı CHP'de

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile Esra Erdoğan Albayrak çiftinin dördüncü çocukları dünyaya gelirken, sosyal medyada yapılan ahlaksız paylaşımlar taraflı tarafsız herkesin tepkisini çekti. Konuyla ilgili olarak birçok kınama ve tepki mesajı yayınlandı. 

Olaya tepki gösterenlerden biri de CHP Manisa Milletvekili ve Grup Başkanvekili Özgür Özel oldu. Özel, Albayrak ailesine yapılan çirkin saldırıyı, "Esra Albayrak'a yönelen ahlaksızca saldırıları kınıyorum. Nefret söyleminin her türlüsünün karşısında durmaya devam edeceğiz." diyerek kınadı.

Fakat Özel'in bu paylaşımı içtenlik ve gerçeklikten uzak olarak yorumlandı. Bunun nedeni ise 2014 yılında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım! Nefret söyleminin karşısında durduğunu iddia eden Özel, 2014 yılında Ahmet Davutoğlu başbakan seçildikten sonra, "Bilal oğlandan günün sorusu: Sümeyye, şimdi bizim babamız Ahmet Davutoğlu mu olacak?" şeklinde bir paylaşım yaptı.

ÖZEL, ÇİRKİN PAYLAŞIMLARI YAPANLARLA AYNI ÇİZGİDE!

Bu paylaşım ise Özgür Özel'in durduğu çizgiyi net olarak gözler önüne seriyor. Özel, Başak Demirtaş ve Esra Albayrak'a yönelik çirkin saldırıları gerçekleştirenlerin çizgisinde yoluna devam ediyor. 

TEMSİL ETTİĞİ DEĞERLERE İHANET EDİYOR

2014 yılında yaptığı bu paylaşımdan sonra Özel için söylenecek her söz kifayetsiz, Özel'in söylediği her söz ise yalandır! Değerlere bu kadar acımasızca saldıran bir kişinin milletin vekili olarak mecliste yer alması, Özel'i buraya getirenlere ihanettir!

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR