İzmir'in Ödemiş İlçesinde, oturdukları evin önündeki parkta 2 gün önce kaybolan ve büyükbabasının cep telefonuna gelen ’Polise haber verirseniz. Torununu öldürürüz’ yazılı smsle kaçırıldığı belirlenen 10 yaşındaki Ceylin Atik, en son su içmiş olarak görüldüğü karşı binada oturan bir şahısın evinde, polisin gerçekleştirdiği aramada ölü bulunmuştu.

10 yaşındaki Ceylin Atik'in naaşı, Ödemiş Devlet Hastanesi morgundan alınarak son kez Şükran Sokak'taki dedesinin evinin önüne getirildi. Son kez evinin önüne cenaze aracından indirilen tabuta dedesi Mustafa Atik'in, minik Ceylin'e aldığı küçük gelinlik tabutuna örtüldü.

Tabuta, kırmızı rengârenk güller bırakıldı, helallik istendi ve dualar yapıldı, mahalledeki komşular gözyaşı döktü. Ceylin'in minik arkadaşları "Ceylin arkadaşların seni unutmayacak" yazılı bir pankardı evlerinin balkonuna astı.

Ceylin Atik'in cenaze töreninde yoğun izdiham oluştu.Türkiye'nin dört bir yanından küçük Ceylin'in cenazesine akın edildi.Aşırı kalabalık olan cenaze töreninde vatandaşlar göz yaşlarına boğuldu.

Polis ekipleri Ceylin Atik'in katilleri yakalanarak gözaltına alındı.Minik Ceylin Atik bugün sonsuz yolculuğuna gözyaşları içinde sonsuzluğa uğurlandı.Ceylin Atik'in katilleri en ağır cezayı alması dileğiyle..