Eskişehir'de skandal olay! Küçük çocuk yaşadığı saldırısı sonrası şoke oldu. Olayın adresi Eskişehir... Cemal Mercan isimli 10 yaşındaki küçük çocuk, parkta oynarken bir grup köpeğin saldırısına uğradı. Ölümden dönen küçük çocuğu, son anda babası kurtardı. Oğlu Cemal Mercan'ın yaşadıklarını anlatan baba şunları kaydetti:

"Ben mahallemizdeki parkta oturuyordum. Oğlum da arkamdan geldi, o anda olanlar oldu. Beş köpek birden geldi çocuğu ısırdı, ben çocuğu ağızlarından zor aldım. O anda orada olmasam öldüreceklerdi oğlumu. Geceleri sokağa çıkamazsın köpeklerden. Sürü halinde dolaşıyorlar, 10-15-20 köpek oluyor. Burada gelen gidenin çoluk çocuğunu köpekler kovalıyor. Burada yoldan geçirmiyorlar, milleti kapıdan çıkarmıyorlar" dedi.

Parkta oyun oynarken yaşadığı bir grup köpek saldırısının şokunu hala atlatamayan 10 yaşındaki Cemal Mercan ise, yaşadıklarını şu sözlerle anlattı: "Ben babamın yanına gidiyordum. Köpekler ise ağacın yanındaydı. Beş altı köpek birden saldırdı. Ben de direkt babamın yanına gitmeye çalıştım, köpekler bırakmadı" dedi.

Küçük çocuğa ilk ilk müdahale sağlık ekipleri tarafından yapıldı. Ardından hastanede tedavi altına alınan 10 yaşındaki Cemal Mercan'ın sağ baldırında ısırıklar var. Küçük çocuğa, tedavi altına alındığı hastanede 72 dikiş atıldı.