'Konya İle AK Parti’nin Arasına Kimse Girememiştir'

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, "Hiçbir zaman Konya ile AK Parti’nin arasına kimse girememiştir. Konya ile liderimiz, Genel Başkanımız Erdoğan’ın arasına kimse girememiştir, giremeyecektir." dedi.

'Konya İle AK Parti’nin Arasına Kimse Girememiştir'

'Konya İle AK Parti’nin Arasına Kimse Girememiştir'

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Hiçbir zaman Konya ile AK Parti’nin arasına kimse girememiştir. Konya ile liderimiz, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın arasına kimse girememiştir, giremeyecektir." dedi.

Kurum, AK Parti Konya İl Başkanlığınca, Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen bayramlaşma programında yaptığı konuşmada, tüm AK Parti teşkilatlarının ve İslam aleminin bayramını tebrik etti.

'KONYA İLE AK PARTİ’NİN ARASINA KİMSE GİREMEMİŞTİR' 

AK Parti’nin ülkenin huzur ve güvenliği, kardeşliğinin, birlik ve beraberliğinin güçlenmesi için çalıştığını belirten Kurum, “İki gün sonra AK Partimizin 18. yıl dönümü. İnşallah bu teşkilatla, bu kardeşlerimizle, biz yeni 18 yılların kapısını hep birlikte aralayacağız. Konya'mız gönüllerin şehridir. AK Parti gönüllerin partisidir ve 17 yıldır liderimizin arkasında dimdik durmuş bir partidir. Hiçbir zaman Konya ile AK Parti’nin arasına kimse girememiştir. Konya ile liderimiz, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın arasına kimse girememiştir, giremeyecektir." şeklinde konuştu.

Kurum, Konya ziyareti öncesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la görüştüğünü vurgulayarak, şunları kaydetti:

“Cumhurbaşkanımız, buraya geleceğimizi öğrendiğinde, ‘Ben de en yakın zamanda ilk büyükşehir belediye başkanlığı olarak Konya’mıza geleceğim ve kardeşlerimle, hemşehrilerimle kucaklaşacağım’ dediler ve selamlarını iletti. Tabii her geldiğinde müjdelerle geldiler. Bize, Genel Başkan Yardımcımıza, milletvekillerimize, ‘Konyalı kardeşlerimin neye ihtiyacı varsa bunları bir bir giderin. Öncelik sırasına göre giderin’ diye talimatları vardır. Biz de bu talimatlar çerçevesinde, Sayın Cumhurbaşkanımızın açıkladığı manifesto çerçevesinde, çalışmalarımızı yapıyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımıza, ilçe belediye başkanlarımıza 31 ilçemizin 31’ine de yüzde 71 vermiş, yine ilçelerimizde bize oy vermeyen her kardeşimize uzanmaya çalışıyor, hizmetlerimizi götürmeye gayret gösteriyoruz."

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR