Komandolar, Trabzon'un Maçka Kırsalında PKK'lı teröristler tarafından şehit edilen Eren Bülbül için 'İyi ki varsanı Eren Bülbül ve Eren Bülbül ruhun şad olsun' diyerek şehidimizi yad ettiler.

Öte yandan Maçka ilçesi çevresinde, bölücü terör örgütü mensuplarıyla sağlanan sıcak temas esnasında şehit düşen Eren Bülbül'ün isimi okulunda yaşatılacak.

NELER OLMUŞTU ?

Trabzon'a bağlı Maçka ilçesinde  hain kalleşlerle çıkan çatışmada Jandarma Başçavuş Ferhat Gedik ile beraber şehit olan 15 yaşındaki Eren Bülbül'ün "Biri de çıkıp demiyor ki Eren iyi ki varsın" şeklindeki Facebook mesajı yürek dağladı.

ERZAK ÇALAN TERÖRİSTLERİ GÖRDÜ

Kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Eren Bülbül'ün, PKK'lı alçakların girdikleri evden erzak çalarken görüp hemen askerlere haber verdiği ortaya çıktı. Eren Bülbül, PKK'lı alçakların girdiği evi göstermek için askerlerle gelirken çıkan çatışmada terörist kurşunlarına hedef oldu.

SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMI GÜNDEM OLDU

Eren Bülbül'ün acı haberinin duyulmasından hemen sonra Facebook hesabından yaptığı "Biri de çıkıp demiyor ki Eren iyi ki varsın" paylaşımı kısa zamanda Twitter'da #ErenİyikiVarsın etiketiyle TT oldu.

10 yaşındayken ailesine destek için sırtında odun taşıyan Eren Bülbül'ün bu fotoğrafı Türkiye’yi yeniden gözyaşlarına boğdu.

Eren Bülbül'ün 10 yaşında odun taşırken çekilen fotoğrafı