Kocasının İç Çamaşırlarını Giyip Kadın Kılığında Dolaştığını Kameradan Gördü

Eşinin kendi kıyafetlerini giyerek, kadın kılığında çocuğuyla oynadığını gören kadın hem boşanma davası açtı hem de suç duyurusunda bulundu.

Kocasının İç Çamaşırlarını Giyip Kadın Kılığında Dolaştığını Kameradan Gördü

Kocasının İç Çamaşırlarını Giyip Kadın Kılığında Dolaştığını Kameradan Gördü

İsmini açıklamak istemeyen ve televizyoncu olan A.B adlı bir kadın, eşinin kendi kıyafetlerini giydiğini ve evde kadın kılığında dolaştığını gördü.

Sabah'tan alınan habere göre, uzun süredir dolabındaki kıyafetlerin yerinin değiştiğini fark etti.

Bunun üzerine mühandis olan eşi tarafından aldatıldığı şüphesine kapılan kadın, odasına kamera koydu.

Bir yazılım firmasında mühendis olan eşi K.B'nin eve kadın getirdiğini düşünen  A.B., bu şüpheye 5 yaşındaki çocuklarının söylediği sözlerlerin sonunda kapıldı.

KADIN KILIĞINA GİREN BABA OĞLUYLA O HALDE OYUN OYNADI

Küçük çocuk annesine "Bu eve sen yokken bir kadın geliyor" dedikten sonra sıkı bir takip yapan genç anne odasına yerleştirdiği kameradaki görüntüleri izleyince neye uğradığını şaşırdı.

A.B, kamera kayıtlarında kendisine ait kadın iç çamaşırı ve kıyafetlerin bizzat kocası K.B tarafından giyildiğini gördü.

Görüntülerde aynı zamanda makyaj yapan ve peruk takarak kadın kılığına giren K.B'nin, 5 yaşındaki çocuklarıyla bu kılıkta oyun oynadığı ortaya çıktı.

BOŞANMA DAVASI AÇTI

Bunun üzerine boşanma davası açan kadın, iç çaşırlarını giyen eşi hakkında da avukatı Orhan Adagül aracılığı ile 'nitelikli cinsel taciz' , 'anne babanın çocuklara zarar verecek şekilde davranması' suçlarından Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.

Mağdur kadın A.B, suç duyurusunda, eşinin 5 yaşındaki çocuklarına, 'erkeklerin büyüyünce kadın oldukları', 'etek giydikleri', 'saç uzattıkları' gibi bilgiler verdiğini dile getirdi.

Ortaya çıkan bilgiye göre,  2017 senesinde Hollanda'nın Amsterdam şehrinde yaşamaya başladıktan sonra gerçekleşti. 5 yaşındaki çocukları babasının kendisine verdiği cinsel yönden çarpık bilgileri, hem annesi hem de psikologla paylaştı.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR