Kocasını Sevgilisine Bıçaklattı; Cesedini Yaktı, 13 Yıl Maaşını Yedi

Adana'da İbrahim Vural isimli vatandaş, bundan tam 13 yıl önce karısı ve onun sevgilisi tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Kan donduran olayda cesedi yakan sevgililer, Vural'ın emekli maaşını da 13 yıl boyunca çekip yedi.

Kocasını Sevgilisine Bıçaklattı; Cesedini Yaktı, 13 Yıl Maaşını Yedi

Adana'da cinayet dedektifleri, 13 yıl önce çöplükte yakılmış halde bulunan cesedin, karısı ve sevgilisi tarafından 8 yerinden bıçaklanarak öldürüldükten sonra yakılan İbrahim Vural'a ait olduğunu ortaya çıkardı. Cinayet zanlısı sevgililer yakalanırken, kadının, maktul eşinin emekli maaşını da 13 yıl boyunca çekip sevgilisi ile yediği ileri sürüldü.

Edinilen bilgiye göre olay, 5 Ekim 2006'da Seyhan ilçesi Hadırlı Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, Fitnat Vural'ın kız kardeşi, ablasını bir gece kulübünde Serdar T.ile tanıştırdı. İbrahim Vural'ın şehir dışında çalıştığını fırsat bilen Fitnat Vural ve Serdar T. sevgili oldu.

TAKİBE BAŞLADI

Bir süre sonra şehir dışından eve gelen İbrahim Vural, eşinin gece dışarı çıkmasından şüphelenerek takibe başladı. İbrahim Vural, Fitnat Vural ve Serdar T.'yı yakalayınca tartışma çıktı. Yeşilyurt Mahallesindeki evine gelen İbrahim Vural, eşini döverek, 'Beni bu adamla mı aldatıyorsun, ikiniz de leş gibi kokuyorsunuz" ifadelerini kullandı.En Son Gündem Haberleri için aşağı kaydırın

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri