Gezi kalkışmasında kırmızı fularlı kız olarak tanıtılan ve CNN Türk'e  çıkarılmasıyla beraber gezi destekçisi medya tarafından piyasa malı gibi ortaya sürülerek sempatik bir eylemciye çevirilen kırmızı yularlı kız, geziden sonra olarak terör örgütü PKK'ya girmişti.


PKK'LI TERÖRİSTE AĞIT YAKACAK KADAR VİCDANSIZ BUNLAR


Olayın üzerinden geçen aylardan sonra, Rakka'da çatışmada gebertildiğibelirtilen fularlı kız için CHP, HDP ve Türkiye'nin aydınlık görnümlü yazar çizer tayfası ağıt üstüne ağıt yakmaya başlamıştı, başında da Cengiz Çandar geliyordu.

15 senedir ortaya attığı hiçbir siyasi analiz gerçekleşmediği halde hala siyasi saçalıkları fikir diye sunmaya çalışan Cengiz Çandar, kırmızı başlıklı terörist için "İçimizi yaktı" tweetini atacak kadar vicdansız biri oldu.

TERÖRÜN HEDEFİNDE BU KEZ AYBÜKE ÖĞRETMEN VARDI


Dün, Batman'da terör örgütü PKK tarafından, 23 yaşında müzik öğretmeni olan, Kürt çocukları okusun diye memleketi Balıkesir'e epey uzak bir ilde görevine devam eden gencecik bir kız şehit edildi. Cengiz Çandar gibi sözde aydınların öve öve bitiremediği terörist PKK'lılar, kalaşnikofla araca ateş açtı, Aybüke Öğretmen gelen kurşunların hedefi oldu.

PKK ÖĞRETMEN ŞEHİT ETTİ AYDINLAR SESSİZ


Türk askerini şehit etmek uğruna dağa çıkan kırmızı fularlı teröriste duyarlılık gösteren bu hainler, şehit öğretmen için bırakın PKK'yı lanetlemeyi tek kelime eleştiri bile yapamadı..