Cumhuriyet Halk Partisi lideri Kemal Kılıçdaroğlu Ankara'dan İstanbul'a gerçekleştirdiği “Adalet” adlı 25 gün devam eden yürüyüşünü sonlandırdı.Fakat bundan sonra olacaklar hakkında şahsından henüz bir açıklama gelmedi.

Kemal Kılıçdaroğlu Maltepe'deki sözde Adalet mitinginde ve daha sonra gerçekleştirdiği toplantılarda “Güncel bir adım attık. Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.” şeklinde ifadeler kullanmıştı.

CEVABI ANKETTE ARIYORLAR

CHP Parti kurmayları ve Kemal Kılıçoğlu'nun kararıyla bundan sonra atılması beklenen adımlara yönelik yol haritasını belirlemek için kamuoyunun algısını ölçecek anketlere başvurulacağı belirtildi.

NELER OLMUŞTU

CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun FETÖ'den tutuklanmasının ardından harekete geçen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'dan İstanbula'a doğru yürüme faaliyeti başlatmıştı.

OĞLU FETÖ TUTUKLUSU


CHP'nin gerçekleştirdiği Adalet Yürüyüşü'ne, FETÖ'den tutuklu bulunan bir zanlının annesi de dahil olmuştu.

SOKAKLARIN KARIŞMASINI İSTİYORLAR


Kemal Kılıçdaroğlu ile beraber yürüdüğünü belirten kadın, açık bir şekilde ilan ederek sokakların karışmasını istemişti.

Kimseye merhametinin olmadığını ifade eden FETÖ'cü kadın, sokağa inenlerde acıma duygusunun olmamasını talep etmişti.

ERDOĞAN HAKKINDA KÜSTAH SÖZLER


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik tehditler savurma küstahlığında bulunan kadın, herkesin hesap vereceğini belirtmişti.