Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Star TV'de yayımlanan "Seçim Özel" programında Star Haber Genel Yayın Yönetmeni Nazlı Çelik'in sorularını cevapladı.

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin seçim çalışmasını ve performansını ilişkin konuşan Kılıçdaroğlu, çok başarılı bulduğunu belirtti. CHP genel başkanı kendisiyle eskiden kalan dostluklarının bulunduğunu ve seçim çalışmalarında birlikte mücadele ettiklerini ifade etti.

KILIÇDAROĞLU'NA GÖRE İNCE YERİNDE SAYIYOR

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin oy oranıyla alakalı açıklamalarda bulunan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, "Özel yaptırdığımız bir anket yok ama kamuoyuna  yansıyan değişik anketler var. Bizim de gördüğümüz yüzde 30 barajından yukarı gidiyor, 32'ye doğru. Ben inanıyorum önümüzdeki günlerde daha yukarı doğru çıkacak’’ diye konuştu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu geçen hafta katıldığı televizyon programında Muharrem İnce'nin oy oranının yüzde 32 olduğunu ifade etmişti.

MUHARREM İNCE AKSİNİ DÜŞÜNÜYOR

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce çıktığı televizyon programlarında ve yaptığı mitinglerde de ilk turda kesinlikle Cumhurbaşkanı seçileceğini ifade etmişti.

Kemal Kılıçdaroğlu, yaptığı konuşmalarla kendi aday gösterdiği Muharrem İnce’ye olan güvensizliğini gözler önüne seriyor.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.