Yaşanan kazalara her gün bir yenisi daha ekleniyor. Acılar aynı, olaylar farklı. Bu kez adres, Osmaniye... Yaşanan kaza herkesi üzdü. Osmaniye'nin Toprakkale ilçesinde, tırın çarptığı araçtaki 7 aylık bebek hayatını kaybederken, 3 kişi de ağır yaralandı.

Adana'dan Osmaniye'ye giden Ahmet T. isimli şaksın kontrolünde olan 51 KB 917 plakalı tır, E90 otoyolu Sayhöyük köyü mevkisinde aynı yönde giden Hasan Çeçen (53) kontrolündeki 42 BIR 26 plakalı araca arkadan çarptı. Yaşanan acı kazada aynı aileden Hasan, Selma (44) ve Emine Özge Çeçen (27) ile 7 aylık minik bebek Yüksel Doğan'da ağır yaralandı. Ambulanslarla Osmaniye Devlet Hastanesine götürülen yaralılardan 7 aylık minik bebek Yüksel Doğan, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı ve henüz küçüçekten minik bedeni toprakla tanıştı. Yaşanan acı dolu kazada, diğer yaralıların durumlarının ağır olduğu ve yoğun bakımda tedavilerinin devam edildiği öğrenilen bilgiler arasında...

Osmaniye'nin Toprakkale ilçesinde meydana gelen kazada, 51 KB 917 plakalı tırın sahibi Ahmet T. isimli sürücü, yaşanan kazanın ardından ekipler tarafından gözaltına alındı. Polislerin yaşanan kaza ile ilgili araştırmaları ise devam ediyor.