Kazada Ağır Yaralanan Futbolcu Yaşamını Yitirdi

İzmir’in Urla ilçesinde, Urla Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Birol Aydınhan’ın hakimiyetindeki araç, 2 kardeşin olduğu elektrikli bisiklete vurmuştu. 2 kardeşten biri olan Somaspor’un futbolcusu Melih Vardar tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Kazada Ağır Yaralanan Futbolcu Yaşamını Yitirdi

Kazada Ağır Yaralanan Futbolcu Yaşamını Yitirdi

Kaza

Urla ilçesi Çeşme eski yolunda, 14 Ağustos 2020 tarihinde gerçekleşen trafik kazasında, Melih Vardar (27) ile Semih Vardar adlı 2 kardeşin üstünde olduğu elektrikli bisiklete, Urla Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Birol Aydınhan hakimiyetindeki araç çarpmıştı.

KÖTÜ HABER GELDİ

Feci kazada 2 kardeş, Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesinde tedaviye alınmıştı. Ağır bir şekilde yaralı halde hastaneye kaldırılan Somaspor’un futbolcusu Melih Vardar’dan kötü haber geldi. Melih Vardar, tedavi aldığı hastanede hayatını kaybetti. Semih Vardar’ın da sağlık durumunun iyiye gittiği bildirildi.

Diğer taraftan kazanın ardından Urla Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Birol Aydınhan, sabaha karşı Urla İlçe Emniyet Müdürlüğüne gidip teslim olmuştu. Aydınhan, sonrasında da adli kontrol koşuluyla özgür bırakılmıştı.

Kaza dakikaları da güvenlik kameralarına kaydedildi. Elektrikli bisikletin üstüne çıkan Aydınhan hakimiyetindeki otomobilin, bisikleti hemen hemen 50 metre sürüklediği anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR