Mardin'in Derik ilçesinde kaza ile çarptığı çocukları hastaneye götürürken kendi kaza yaptı ve ağır yaralandı.Mardin’in Derik ilçesinde bağlı Cevizpınar Mahallesi'nde sabah saatlerinde aracının arkasında top oynayan çocukları göremeyip çocuklara çarpan şahıs çocukları hastaneye yetiştirmek isterken kaza yaptı ve ağır yaralandı.

KAZA İLE ÇARPTIĞI ÇOCUKLARI HASTANEYE GÖTÜRÜRKEN KAZA YAPTI

Mardin’in Derik ilçesinde bağlı Cevizpınar Mahallesi'nde ikamet eden E.C isimli vatandaş sabah işe gitmek için aracını çalıştırdı. Mahallede top oynayan çocuklara yanlışlıkla çarpan E.C çarptığını fark edince çocukları aracına atıp hastaneye doğru götürmek için yol aldı. Yolda panik yaptığı için aracın hâkimiyetini kaybeden E.C kaza yaptı ve ağır yaralandı. Aracın içindeki çocuklarla birlikte ağır yaralan E.C çevredekilerin yardımıyla araçtan çıkarıldı.

SÜRÜCÜNÜN VE 2 ÇOCUGUN DURUMU AĞIR OLDUĞU BELİRTİLDİ

112 acil sağlık ekipleri olay yerine ulaştı. Sürücü E.C ile çocuklar Derik Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Buradaki tedavilerin yetersiz kalması sonucu yaralılar Mardin Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Olay yerinden gelen bilgilere göre yaralıların durumu ciddiyetini koruyor.Çocukların aileleri haberi alır almaz sinir krizi geçirdiler.