Kaybolan Adam Piton Yılanının İçinde Bulundu!

Florida'da görenleri dehşete düşüren bir olay gerçekleşti. Bir süredir kayıp olan genç adam dev bir piton yılanının içinde bulundu.

ABD Florida'da bir hafta içinde üçüncü kez dev yılanlardan biri bir evde bulundu. Çamaşır yıkayan kadın, evcil faresinin battaniyesine dolanan yılanı görünce polisi aradı. Piton yılanının içini büyük bir bıçakla yaran kalabalık, yılanın içinde 25 yaşındaki genç adamı buldu. 7 metre uzunluğundaki devasa yaratığın içinden çıkan adamı gören insanların çığlık çığlığa kaldığı belirtiliyor. Genç adamın cesedinin üzerinde elbise ve botları hala duruyordu. Genç adam bulunduğu sırada tabii ki çoktan hayatını kaybetmişti. Pitonların kurbanlarını bütün olarak yutmadan önce boğarak öldürdükleri biliniyor. 

ÇAMAŞIR YIKADIĞI SIRADA ÇIKAN PİTON DEHŞETE DÜŞÜRDÜ

ABD'nin güneybatı eyaleti Florida'da çamaşır yıkayan bir kadın pitonla karşılaştı. Cocoa kentinde yaşayan Juanita Tedesco, evcil faresinin battaniyesine dolanan pitonu görünce polisi aradı. Tedesco, dev yılanın 'Prenses' isimli faresini yemeye çalıştığını tahmin ediyor. Vaka, Florida eyaletinde son bir haftada üçüncü kez görülüyor. Polis, yılanın büyük ihtimalle başka bir evden kaçan evcil hayvan olduğunu söyledi. Salı günü de Orlando'da bir adam mutfak kilerinde bir pitonla karşılaşmıştı. Pembroke Pines'da yaşayan bir başka Floridalı ise, geçen hafta Cuma günü garajında iki metre uzunluğunda bir piton bulmuştu.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri