Adana'da yaz günü montla gezen kadın hamile olduğunu iddia etti.Kadının üzerinden 3 kilo esrar ve 973 adet uyuşturucu hap çıktı.

Adana'da yaz günü mont ile gezen Suriyeli bir kadının bel ve karın taraflarına zulaladığı, paketler halinde sarılmış 3 kilo kubar esrar ve 793 adet uyuşturucu hap yakalandı.

"HAMİLEYİM BEBEK ÜŞÜMESİN DİYE MONT GİYİYORUM?"

Adana'da Fevzipaşa Mahallesi'ndeki Merkez Otogar'da gezen ve sıcak havaya karşı üstünde mont ile gezen bir bayan polisin dikkatini çekti. Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı asayiş ve otogar polisi, işkillendikleri bayandan ile yanındaki adamı durdurdu. Polisin "Hava çok sıcak neden mont giyiyorsun?" sorusu üzerine Suriyeli uyruklu olduğunu belirten kadın, Türk vatandaşı olduğu anlaşılınca, "Hamileyim, bebek üşüyüp zatürre olmasın diye mont giydim" dedi.

BEL VE KARIN BÖLGESİNDEN 3 KİLO KUBAR ESRAR ÇIKTI

Adının Sena D. (32) olduğu tespit edilen kadın ve Suriyeli Muhammet Alhajamın gözaltına alındı. Olay mevkiine getirtilen bayan polis, hamile olduğunu iddia eden kadının üstünden arama gerçekleştirdi. Aramada kadınının bel ve karın taraflarında paketlenip zulalanmış 3 kilo kubar esrar ve 793 adet uyuşturucu hap ele geçirildi. Sena D. ve Muhammet Alhajamın polis merkezine götürüldü.