Karantinadaki Baba Kızını Kucağına Alamadı

Koronavirüs testi pozitif çıkan babasına kapı aralığından seslenen küçük kızın sesi tüm Türkiye'de yankılandı.

Karantinadaki Baba Yeni Doğan Evladına Hasret Kaldı

Korona virüs testi pozitif çıkan babasına ulaşmak için kapı önüne gelen küçük kızın babasına seslenmesi duygusal anlar yaşattı.

Korona virüs semptomları gösteren Sertan Şahin hastaneye gittiğinde salgına yakalandığını dile getirdi. Test sonucu pozitif olan Şahin, bütün yakınlarına durumu bildirerek, kendini evinde izole etti. 

3 gündür karantinada olduğunu dile getiren Şahin, eşi ve minik kızından uzak durduğunu dile getirdi. Babasına hasret kalan minik kızın sesi sosyal medyada yürekleri dağladı.

Şahin duygusal anlar yaşarken, o anları videoya aldı. Kapı aralığından görüşen baba kız, kapı altına eğilerek birbirini gördü. Duygu dolu anlar yaşayan Şahin, herkesi korona virüse karşı uyardı.

"ŞU GÖRÜNTÜYÜ BAŞKASINA YAŞATMAMANIZ İÇİN DİKKAT EDİN"
Kızının özlemini çeken Sertan Şahin, o anları sosyal medyada hesabında paylaşarak herkese seslendi. Şahin, ''Koronadan korkmayan arkadaşlar şu görüntüyü başkasına yaşatmamanız için dikkat edin, maskenizi takın. Testim pozitif çıktı, 2 gündür karantinadayım. Kızım baba dedikçe bu meredi yenip daha da güçlü geleceğime söz verdim. Dualarınızı eksik etmeyin'' açıklamasını yaptı.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR