Amerika'da skandal olay! Filmleri aratmayan sahneler yaşandı. Vatandaşı büyük korku saldı. O anlarda yaşananlar saniye saniye kaydedildi. İşte yaşanan skandal olayın detayları...

Amerika'da seyir halinde otobanda ilerleyen bir kamyon, nedeni bilinmeyen bir sebeple devrilince, yüzlerce canlı yılan balığı yol saçıldı. Vatandaşa ve olaya tanık olanlar korku filmlerini andıran olay, saatlerce süren uzun çaplı temizlikle son bulurken, olayın şoku uzun süre atlatılamadı. Çevreden olan diğer otomobillerin de etkilendiği ve trafiğin aksadığı olay, polis ekiplerinin saatlerce süren çalışmasından sonra yüzlerce canlı yılan balıklarının temizlenmesiyle bitti.

''KORKU FİLMLERİNİ ARATMAYAN SAHNELER YAŞANDI''

Cep telefonuna kaydedilen görüntülerde, 3 bin 400 kilogram ağırlığında canlı yılan balığı yüklü kamyon otoban üzerinde devriliyor ve yolun kapanmasına sebep oluyor. Aynı güzergahdaki onlarca otomobil de yaşanan bu durumd dolayı olumsuz ve hasarlı olarak etkileniyor. Korku filmlerini hatırlatan görüntülerde, polis ekipleri  saatler süren bir çabayla otobanı temizleyerek yeniden trafiğe açtı.

Polis ekiplerinin, sosyal medya hesabından hiçbir yaralanma durumunun olmadığını açıklarken, yüzlerce canlı yılan balıkları ile kaplanmış otomobillerin ilginç görüntülerine yer verdi. Amerika polisi canlı yılan balıklarını Kore'ye gönderilmek için, gemiye bindirilmek üzere yola çıktığını ifade etti.